Okuduğunuz haber
WHATSAPP İOS İÇİN ÖZEL OLARAK YANITLA ÖZELLİĞİ!
Anasayfa   /    Teknoloji    /    WhatsApp iOS için özel olarak yanıtla özelliği!

WhatsApp iOS için özel olarak yanıtla özelliği!

WhatsApp iOS kullanıcılarına yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. Bugün ise yayınlanan güncelleme ile birlikte WhatsApp iOS uygulamasına 3 yeni özellik eklendi.

TEKNOLOJİ      07 Ocak 2019 - 21:14     527     0

WhatsApp iOS için özel olarak yanıtla özelliği!

WhatsApp iOS artık daha kullanışlı!

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması iPhone kullanıcıları için yılın ilk güncellemesini yayınladı. Yayınlanan, 2.19.10 sürümü ile birlikte durumlar için resim ve videolar için özel çıkartma desteği, durumlar 3D Touch desteği ve grup sohbetlerine atılan mesajları özel olarak yanıtlama gibi üç yeni özellik kullanıcılara sunuldu. Gelin, söz konusu bu özelliklere yakından bakalım.

Özel olarak cevapla

Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan özellikler arasından yer alan ”Özel Olarak Cevapla” özelliği sayesinde artık, grup sohbetleri içerisindeki mesajları özel olarak cevaplayabileceksiniz.

Söz konusu bu özelliği kullanmak için, grup sohbetindeki bir sohbetin üzerine basılı tutup diğer seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Daha sonrasında ise karşınıza çıkan ”Özel Olarak Yanıtla” seçeneğinden, bu özelliği kullanabilirsiniz.

Daha önceden, yalnızca fotoğraf ve videolara emoji, metin, serbest el çizimleri gibi şeyleri eklememize olanak sağlayan WhatsApp, şimdi ise fotoğraf ve videolar için geçtiğimiz aylarda kullanıma sunmuş olduğu WhatsApp Stickerdesteğini sunmaya başladı.

Böylece, artık özel WhatsApp çıkartmalarını fotoğraf ve videolarda kullanabileceksiniz.

WhatsApp Durumlar için 3D Touch desteği!

Yeni güncelleme ile iPhone kullanıcılarına sunulan bir diğer yenilik ise, durumlar için gelen 3D Touch desteği olarak karşımıza çıkıyor. Yeni güncellemeyi yükleyen kullanıcılar artık 3D Touch desteği sayesinde durumlara tıklamadan önce ön izleme yapabilecekler.

shiftdelete.net

YORUM EKLEYİN

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.